واگذاری امور به بخش خصوصی اولویت اصلی سازمان دامپزشکی کشور

06 ارديبهشت 1399

تفویض اختیارات و واگذاری امور به بخش خصوصی از مهمترین اولویت‌های سازمان دامپزشکی در کشور می باشد.

به گزارش جامعه دامپزشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد: علیرضا رفیعی پور طی سخنرانی خود در آیین تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید دامپزشکی استان یزد تصریح کرد: موفقیت های بسیار چشمگیر در استانهای مختلف کشور حاصل تفویض اختیار صورت گرفته می باشد.

رفیعی پور با بیان این مهم اظهار داشت: درگیر نشدن با هیچ اپیدمی بیماری‌های دامی در کشور, طی سال 98 نمونه بارز تفویض اختیار و باز بودن دست مدیران کل بوده است.

وی با بیان آنکه دامپزشکی در طول سه سال گذشته با نگاه ویژه‌ در حوزه عبور از تمرکزگرایی و حرکت به سمت تفویض اختیار و تمرکززدایی, گفت: در سطح ملی به وظیفه خود عمل کردیم و هم اکنون با تفویض اختیار صورت گرفته؛ مدیران کل در استان‌ها ور حوزه تصمیم گیری دارای قدرت بیشتر شده و پیرو آن مسئولیت‌های بیشتری هم بر عهده آنها قرار گرفته است.

رفیعی پور یزد را جزو استان های موفق در حوزه واگذاری امور به مردم خواند و تصریح کرد: رکن دوم موفقیت استان یزد, عملکرد خوب در حوزه واگذاری‌ها به بخش خصوصی بوده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: حصول این موفقیت‌ها در شرایط تحریم‌های ظالمانه در طول دو سال گذشته و وجود مشکلات فراوان و همچنین بلایای طبیعی که نقاط مختلف کشور را درگیر کرده بود؛ نشان از تلاش‌های بسیار زیاد صورت گرفته توسط مدیران کل و پرسنل استان‌ها دارد که نتیجه آن موفقیت های چشمگیر در حوزه‌های مختلف بوده است.

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636