رئیس هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران ، به مناسبت روز جهانی دامپزشکی پیام این جامعه را منتشر کرد.

06 ارديبهشت 1399

دکتر شجاعی ضمن تبریک روز جهانی دامپزشکی سال ۲۰۲۰ به تمامی اعضای خانواده بزرگ دامپزشکی کشور و آرزوی بهروزی و موفقیت روزافزون برای تمامی همکاران عرصه سلامت و رفاه حیوانات و بهداشت عمومی،پیام جامعه دامپزشکان ایران را بعنوان عضو جامعه جهانی دامپزشکی اعلام کرد.

متن پیام  به شرح زیر است:

به نام خدا


« ما دامپزشک هستیم »


روزجهانی دامپزشکی سال 2020 ،شنبه 25 آوریل ،فرصتی است برای گرامی داشت و جشن گرفتن تلاش های دامپزشکان برای حفاظت از محیط زیست پیرامون ما در سراسر جهان .
به عنوان حامیان ایده "سلامت واحد" ، دامپزشکان بر ارتباط ناگسستنی بین محیط زیست و بهداشت حیوانات و انسان تاکید دارند.
بروز بیماری های بازپدید و نوپدید همچون COVID-91 پیام هشدار گونه ای بر نقش مداخلات مخرب انسان بر محیط زیست طبیعی و حیات وحش به تمام جهان ارسال کرد.
هرگونه تغییرات مخرب در محیط زیست در نهایت باعث آسیب های غالبا جبران ناپذیر بر انسان و سایر موجودات زنده پیرامون ما میشود که اتفاقات بحران پاندمی کرونا این واقعیت را برای همه مردم جهان روشن ساخت .
اکنون دامپزشکان در موقعیتی ممتاز نقش خود را در "کمک به حفظ تعادل بین اجزا مهم محیط زیستی جهان" از طریق تلاش برای حفظ بهداشت و رفاه حیوانات و پیشگیری از بیماری ها برجسته تر از گذشته به مردم در سرتاسر جهان ارائه میکنند.
جامعه دامپزشکان ایران به عنوان عضوی از خانواده بزرگ و پیشرو دامپزشکی ایران و یکی از اعضا جامعه جهانی دامپزشکی این روز را به تمامی دامپزشکان و پیرا دامپزشکان که با امید به آینده ای بهتر ، در عرصه تامین و حفظ بهداشت عمومی و سلامت و رفاه حیوانات تلاش میکنند تبریک عرض نموده بهرروزی ، پیروزی و موفقیت برای شما آرزو مینماید.

 


                                                                                                                               جامعه دامپزشکان ایران

 

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636