پیام تبریک دکترشاپوررضا شجاعی به مناسبت «روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی»

27 ارديبهشت 1399

دکترشاپوررضا شجاعی،رئیس هیات مدیره جامعه دامپزشکان ایران،روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به همه خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه در حوزه دامپزشکی و صنعت و حرف وابسته تبریگ گفت.


به گزارش روابط عمومی جامعه دامپزشکان ایران؛رئیس جامعه در این پیام بر نقش اطلاع رسانی صحیح،بموقع و غیرجانبدارانه و با حفظ موضع نقد منصفانه و اخلاق مدارانه تاکید کرد و ابراز داشت در دوره حاضر که عصر ارتباطات میباشد همه مردم به آسانی در معرض همه اطلاعات منتشر شده در سطح کشور و جهان میباشند لذا نقش رسانه ها و روابط عمومی های سازمان ها و موسسات و تشکل های علمی، فنی-تخصصی و صنفی در انتشار بموقع و صحیح اخبار بطورجامع و اقدام به تحلیل و تبیین صحیح آنها در انتقال اطلاعات مطابق واقعیت، بسیار اهمیت دارد.


متن کامل این پیام به شرح ذیل میلاشد:


۲۸ ام اردیبهشت مصادف با ۱۷ ام ماه می میلادی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به همه خبرنگاران تلاشگر و فعالان عرصه رسانه که نقش بی بدیلی در اطلاع رسانی و روشنگری جامعه بعهده دارند تبریک عرض می نمایم.
اهمیت اطلاع رسانی در عصر ارتباطات و توسعه چشمگیر و باورنکردنی علوم دیجیتال و انفورماتیک که شرایط را برای آگاهی مردم در سراسر جهان بطور اصولی دگرگون کرده است نه تنها کمتر نشده بلکه نقش نیروی متخصص و آگاه رسانه ای را بیش از پیش گوشزد می نماید.در شرایطی که مردم در کسری از زمان درباره یک موضوع واحد در بمباران اخبار از منابع مختلف قرار میگیرند نقش رسانه های متعهد و آگاه در ارایه اخبار صحیح و دقیق و ارایه نقد و تحلیل های منصفانه و علمی و اخلاق مدارانه در روشنگری جامعه بسیار تاثیر گذار تر شده است.
قاطبه فعالان عرصه رسانه ای با رعایت امانت داری و اخلاق مداری قادرند عرصه را بر معدود افرادیکه بعلل فقدان تربیت صحیح و عقده های فروخفته و یا احیانا مطامع مادی در فضاهای مجازی بطور بی پروا و غیراخلاقی مبادرت به نشر بی فرهنگی خبری میکنند تنگ نموده و رسالت اطلاع رسانی را روز به روز درخشانتر از گذشته به مردم و مخاطبان اختصاصی خویش ارایه نمایند.
همدلی و همکاری و هم پوشانی رسانه های فعال در حوزه دامپزشکی ،صنعت و حرف مرتبط مایه دلگرمی فعالان و تلاشگران دامپزشکی در سراسر ایران عزیز در تمامی رده های شغلی میباشد.
موفقیت،بهروزی، عافیت و روزهای خوش برای همه عزیزان عرصه روابط عمومی و رسانه ها از خداوند مهربان خواستارم. پاینده و پیروز باشید.


                                                                                              دکترسیدشاپوررضا شجاعی
                                                                                             رئیس جامعه دامپزشکان ایران

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول 

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 021-66569220 

فکس: 021-66568636